Hero Zero SideKick v.0.4.2

Re: Hero Zero SideKick v.0.4.2

Mesajde radelin7 » Lun Iul 22, 2013 11:58 am

Eu am o problema legate de acest script , il activez tot dau refrash la pagina de Chrome si cand dau la duel , imi arata cat la sute sunt sanse sa il castig dar cand dau sa il atac tot mi se incarca si am ramane asa pana cand ies din script!
Poate sa ma ajute cineva?
radelin7
Fraieru' Cartierului

Mesajde reptilian » Mie Iul 24, 2013 12:24 pm

radelin7 scrie:Eu am o problema legate de acest script , il activez tot dau refrash la pagina de Chrome si cand dau la duel , imi arata cat la sute sunt sanse sa il castig dar cand dau sa il atac tot mi se incarca si am ramane asa pana cand ies din script!
Poate sa ma ajute cineva?

nu ai ce-i face, aplicatia este invechita iar cel care a creat-o s-a lasat de joc. singura sansa sa-l poti folosi in continuare este sa nu mai vizualizezi eroi ptr ca atunci se blocheaza. practic il deschizi doar cand faci misiuni...
reptilian
Aplaudat in cartier

Mesajde shadowcs1 » Lun Oct 07, 2013 8:21 pm

program banal inafara de a te ajuta cu rata de castig, nu e de nimic bun :P
shadowcs1
Fraieru' Cartierului

Mesajde BIC » Sâm Mai 24, 2014 10:38 am

shadowcs1 scrie:program banal inafara de a te ajuta cu rata de castig, nu e de nimic bun :P

sincer prietene.Unii de lv mare au peste 10 zone...Si pana cand le verifica pe toate sa vada cae misiune e cea mai profitabila in monezi sau experienta trec 15 minute ;) (poate ca am exagerat putin dar chiar asa e :D ).Mie mi se pare foarte folositor !! God job !
BIC
Aplaudat in cartier

Mesajde DeNyS » Mie Oct 14, 2015 8:37 pm

Nu știu dacă și la voi face la fel, dar la mine se întâmplă ca după ce fac misiunea propusă de program, să nu se actualizeze cu altă misiune. Trebuie să dau refresh la pagină ca să se actualizeze din nou misiunea cea mai benefică, în SideKick.

E doar la mine, e problemă de la Browser ? Folosesc Google Chrome, în caz că asta e.
Imagine
DeNyS
Fraieru' Cartierului

Mesajde jashaildew » Joi Oct 15, 2015 12:57 am

Nu e de la browser, iti reactualizeaza misiunile doar daca dai refresh la pagina cu jocul dupa fiecare misiune. Programul este destul de vechi si nu au aparut versiuni mai noi pentru ca persoana care l-a creat s-a lasat intre timp de joc.
Intre timp programul si-a pierdut si din utilitate. Misiunile care dau obiecte apar si in HeroAir acum iar dupa o misiune facuta se reactualizeaza doar misiunile din acea zona, asa ca nu e nevoie sa piezi timpul cautand in n zone. Cel putin asa se intampla de la nivelul 275, sincer nu imi aduc aminte cum era inainte.
Bineinteles pentru amatorii de gogosi exista si optiunea "Intuitie de Erou" care pentru 2 gogosi face timp de o ora acelasi lucru.
jashaildew
Aplaudat in cartier

Mesajde Arhimede » Joi Oct 15, 2015 1:11 am

Programul ala tantalau care nu avea ro1?:))) Stiu ca l-am incercat si eu .. acum catva timp si nu mergea :))))
Arhimede
Eroul orasului

Mesajde jashaildew » Joi Oct 15, 2015 1:18 am

Pai nu avea ro1, trebuia sa scrii manual ro1, ro2 etc.
jashaildew
Aplaudat in cartier

Mesajde patraulea » Dum Aug 21, 2016 11:58 pm

nu mai functioneaza programelul:) poate stie cineva altul? sau alta varianta de side?
patraulea
Eroul orasului

Mesajde jashaildew » Joi Oct 27, 2016 3:07 pm

Exista, exista, daca am timp si sunteti cuminti poate fac un tutorial in weekend. :)
jashaildew
Aplaudat in cartier

Anterior

Înapoi la Sfaturi şi Tactici