Despre noi ...

Totul despre echipa forumului!

Despre noi ...

Mesajde vdshark » Mie Mar 18, 2015 3:46 pm

Aici puteti citi cateva cuvinte despre moderatorii nostri
vdshark
Site Admin

Re: Despre noi ...

Mesajde Love » Mie Mar 18, 2015 10:05 pm

Hello !
Ma numesc Bianca puteti sa imi spuneti pe nume, nu e problema ca am un nume dragut. :D
Despre mine sunt multe de spus, imi place sa scriu, sa fotografiez, sa calatoresc, sa citesc si inca cateva lucruri, iar de 2 ani imi place si Hero Zero
Am ales sa ma implic mai mult in acest joc deoarece vreau sa contribui la dezvoltarea lui si sa fac lucrurile mai interesante daca tot petrecem asa de mult timp online.
Vreau sa ajut forumul sa fie mai activ si un mediu mai placut unde jucatorii nu doar isi arunca cuvinte grele unul celuilalt. Un loc unde putem sa ne distram si sa ne intelegem, o atmosfera draguta cum este pe chat-ul echipelor din joc.
Treptat o sa reusim sa facem si acest lucru dar bineinteles numai cu ajutorul vostru.
Pentru orice detalii, nelamuriri sau sugestii ma puteti contacta aici cat si pe joc. Ma gasiti si pe serverul 1 si pe serverul 2 cu acelasi cont Love.
Love
Eroul orasului

Mesajde patraulea » Dum Mar 22, 2015 1:09 pm

Va salut pe toti numele meu real este marius, majoritatea ma cunoasteti de ceva vreme sunt acelasi si nu ma schimb. Va astept cu probleme, cerinte atat aici pe forum cat si pe ro1 si ro2 pe contul patraulea binenteles.
patraulea
Eroul orasului

Mesajde jashaildew » Vin Mar 27, 2015 8:11 pm

Eu sunt Mona dar îmi puteţi spune şi jasha, nu mă supăr. Despre mine aş putea să vorbesc până mâine, dar nu cred că este locul şi momentul potrivit să vă plictisesc.
Unii dintre voi mă cunoaşteţi deja din joc sau aţi auzit câteva lucruri bune şi mai multe lucruri rele despre mine, probabil şi adevărate.
Mă bucur să fac parte din echipa de moderatori şi consider că este o adevărată provocare pentru toţi să transformăm forumul unui joc, în care suntem de multe ori adversari, într-o comunitate virtuală plăcută.
Dacă aveţi întrebări sau nelămuri mă puteţi contacta atât aici dar şi pe serverul 1 si 2. Folosesc acelasi user peste tot: jashaildew. Sunt consecventă.
Sper să nu vă dezamăgesc (prea mult).
jashaildew
Aplaudat in cartier

Înapoi la Echipa Forum